• No.1379 Nanhuan Yolu, Tangqiao Kasabası, Yüksek Teknoloji Bölgesi, Zhangjiagang Şehri, Jiangsu Eyaleti
  • info@gracepm.com
bar
美国旗

GRACE - Amerika Birleşik Devletleri

İsim: Bay Tom Zeng
Tel: +1 9415248829
E-mail: tom.zeng@gracepm.com

GRACE - Mısır

GRACE - Mısır

İsim: Bay Mohamed Mahmoud
Tel: +20-1282151630
E-posta:mohamed@gracepm.com

GRACE - Brezilya

GRACE - Brezilya

İsim: Bay Pedro Mendes
Tel: +55-11-98224-3852
E-mail: pedro.gracepm@gmail.com

GRACE - Kanada

GRACE - Kanada

İsim: Bay Elias Karkjian
Tel: +1 514-690-2820
E-mail: elias@EasTeknik.com

22119

GRACE -Avrupa

İsim: Bay Rob Spekreijse
Tel: +31 6 53467020
E-mail: spekreijse@gracepm.eu

moloz

GRACE - Fas

İsim: Bay Khettab Ismail
Tel: +212 614787184
E-mail:m_mplastic@yahoo.fr

GRACE - Kosta Rika

GRACE - Kosta Rika

İsim: Bay Jorge A Badilla H
Tel;+(506)71069983
E-posta:costarica@gracepm.com

GRACE - Fransa

GRACE - Fransa

İsim: Baypascal antoine
Tel: +33 7 82 33 61 76
E-mail:contact@bexfrance.com

GRACE - İran

GRACE - İran

İsim: Bay Kambiz
Tel: +98 912 114 3196
E-mail: sw@shahnazi-sw.com

GRACE - Tayland

GRACE - Tayland

İsim: Bay Peerunthorn
Tel: +66 86 000 0491
E-posta:thai@gracepm.com

GRACE - Türkiye

GRACE - Türkiye

İsim: Sn. Şenol Kaya
Tel: +905326138359
E-posta:turkey@gracepm.com

Tunus

GRACE - Tunus

İsim: Bay Hamdi Gammoudi
Tel: +216 53 555 500
E-mail:engineering.plasticolor@gnet.tn

GRACE - Güney Afrika1

GRACE - Güney Afrika

İsim: Bay Greg Gerasimo
Tel: +27 83 440 2479
E-posta:greg@maritimemarketing.co.za

GRACE - Yeni Zelanda

GRACE - Yeni Zelanda

İsim: Bay Ron Williams
Tel: +64-27-526-7654
E-posta:nz@gracepm.com

GRACE - İspanya

GRACE - İspanya

İsim: Baypascal antoine
Tel: +34 610 47 3001
E-mail: contact@bexfrance.com

22228

GRACE - Etiyopya

İsim: Bay Berhanu
Tel: +251 914700126
E-mail:Ethiopia@gracepm.com

GRACE - Cezayir

GRACE - Cezayir

İsim: AFC Endüstri
Tel: +213 550583966
E-mail:contact@afcindustry-dz.com

蒙古国

GRACE - Moğolistan

İsim: Bay Maibayar
Tel: +976 9910 2165
E-mail:Contact@mog.mn

GRACE - Arjantin

GRACE - Arjantin(Ekstrüzyon)

İsim: Bay Carlos Lofredo
Tel: +54-911 35639880
E-posta:carloslofredo@gracepm.com

GRACE - Arjantin

GRACE - Arjantin (Geri Dönüşüm)

İsim: Bay Claudio Haberl
Tel: +54-911 44017112
E-posta: claudio@gracepm.com

GRACE - İsrail

GRACE - İsrail

İsim: Galit Saar Hanım
Tel: 972-4-6291860/1
E-posta:galit@Neiger.co.il

Grace Çin

Grace-Çin

İsim: Grace Çin
Tel: +86-512-58992901
E-posta:bilgi@gracepm.com